Bahsegel Para Çekme

Bahsegel Para Çekme

Bahsegel oyunlarından elde ettiğiniz kazançları çekmek için kullanabileceğiniz farklı yöntemler vardır. Bahsegel Para çekme kuralları doğrultusunda siteden sorunsuz bir şekilde para çekme talebinde bulunabilirsiniz. Lisans kuralları gereği Bahsegel, para çekme işlemlerinde belge talep etmektedir.

Bahsegel Papara ile Para Çekme

Papara; güvenilir bir ödeme yöntemi olup elektronik ödeme sistemi olarak faaliyet gösterir. Bahsegel kişisel hesaplarınızı kullanarak para çekebileceğiniz bir site olduğu için bu yöntemi kullanarak para çekmeniz için papara hesabınız olması gerekir.

 • Papara ile para çekmek için papara resmi sitesine giriş yapın ve hesap oluştur butonuna tıklayın. Bu butona tıklamanız ardından kayıt formu açılır. Siteye kayıt olmak için telefon numarası, E-posta adresi veya sosyal paylaşım ağları kullanabilirsiniz.
 • Kayıt sırasında istenen kişisel bilgileri doldurmanız ve güvenlik sorularına doğru yanıt vermeni gerekiyor. Kayıt işlemlerini tamamlamanız ardından SMS yoluyla 6 haneli bir güvenlik kodu alacaksınız. Bu kodu sitede açılan ekrana girmeniz ardından papara hesabınız oluşacaktır.
 • Papara hesabınızı kullanarak para çekmek için bahsegel para çekmek kurallarını yerine getirmeniz gerekiyor. Sitedeki hesabınızı doğrulmanız olmanız ve bakiyenizin çekilebilir bakiye olması para çekmeniz için yeterlidir.
 • Bahsegel ana sayfasında bulabileceğiniz para çekme butonuna tıklayın ve bu yöntemler arasından papara yöntemini seçin. Papara ile para çekme formu açıldıktan sonra istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde girmeniz gerekiyor.
 • Papara ile en az 200 TL en çok 100.000 TL çekim yapabilirsiniz. Bu tutarlar tek seferde çekim yapabileceğiniz limitlerdir.
 • Para çekme formuna çekmek istediğiniz tutarı girdikten sonra papara hesap bilgilerinizi doldurmanız gerekiyor. Tüm bilgileri doldurmanız ardından onay verebilirsiniz. Papara hesabınıza giriş yaparak para çekme talebinde onay vermeniz halinde işleminiz tamamlanacaktır.

Bahsegel Ecopayz ile Para Çekme

Ecopayz; ücretsiz hesap oluşturabileceğiniz ve 7/24 online finansal işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz elektronik ödeme sistemidir. Bahsegel para çekme seçenekleri arasında yer verilen Ecopayz işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamlamanıza olanak tanır.

 • Ecopayz ile para çekmek için kendi adınıza bir hesabınız olmalıdır. Bahsegel para çekme işlemlerinin üçüncü kişiler adına yapılmasına izin vermez.
 • Ecopayz hesabı oluşturmak için resmi sitesine giriş yapın ve ücretsiz hesap aç butonuna tıklayın. Hesap oluşturmak için kişisel bilgilerinizi ve hesap bilgilerini doldurmanız gerekiyor.
 • Hesap bilgileri; kullanıcı adı, E-posta adresi, şifre, ülke ve para birimidir. Kişisel bilgiler: ad, soyad, doğum tarihi, adres, telefon numarası, para kaynağıdır.
 • Formda istenen bilgileri doğru şekilde girmeniz ardından güvenlik sorusuna yanıt vermeniz gerekiyor. Son olarak hesap oluştur butonuna tıklayarak Ecopayz hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Hesabınızı aktif olarak kullanmak için E-posta adresini doğrulamanız gerekiyor.
 • Ecopayz hesabınızı aktif hale getirdikten sonra bahsegel ana sayfasını açın ve hesabınıza giriş yapın. Çekilebilir bakiyenizi çekmek için para çekme butonuna tıklayın ve Ecopayz yöntemini seçin.
 • Açılan para çekme formunda çekmek istediğiniz tutarı girebilirsiniz. Bu yöntemi kullanarak en az 50 TL en çok 2.000 TL çekim yapabilirsiniz.
 • Tutar girdikten sonra Ecopayz hesap bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. Son olarak Ecopayz hesabınızı giriş yaparak onay verebilir ve para çekme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Bahsegel Hızlı Havale ile Para Çekme

Bahsegel oyunlarına katılarak elde ettiğiniz kazançlar içerisinde bonus kazancı olmadığı sürece çekilebilir bakiyedir. Bu bakiyeyi çekmek için kullanabileceğiniz farklı yöntemleri sitede bulabilirsiniz. Bahsegel para çekme işlemlerinde kullanıcılara kolaylık sağlamak adına çeşitli yöntemlere yer vermiştir. Hızlı havale de kolaylıkla çekim yapabileceğiniz seçenekler arasında yer alıyor.

 • Hızlı havale yöntemini kullanarak para çekmeniz için kendi adınıza bir hesap kullanmanız istenir. Tüm yöntemlerde olduğu gibi üçüncü kişiler adına finansal işlemler yapmanıza izin verilmez.
 • Para çekmek için bahsegel hesabınızı doğrulamış olmanız gerekiyor. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra para çekme sayfasını açarak havale yöntemini seçin.
 • Bu yönteme tıklamanız halinde para çekme formu açılır. Form üzerinde istenen tüm bilgileri doğru ve eksiksiz şekilde doldurmalısınız.
 • Öncelikle çekmek istediğiniz tutarı yazmanız gerekiyor. En az 1.000 TL en çok 100.000 TL çekim yapabilirsiniz.
 • Havale yapmak istediğiniz kart bilgilerini ve kişisel bilgilerinizi girmeniz ardından onay vererek işlemi tamamlayabilirsiniz.

Bahsegel Jeton ile Para Çekme

Jeton; dijital e-cüzdan oluşturabileceğiniz ve online ödemelerde kullanabileceğiniz elektronik ödeme sistemidir. Bu yöntemi kullanarak siteye yatırım yapabileceğiniz gibi para çekme işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. E-cüzdan hesabınıza para aktarımı yapılması için kendi adınıza bir jeton hesabı kullanmalısınız. Hesabınızdaki bakiyeyi çekilebilir bakiye durumuna getirmeniz ardından para çekebilirsiniz.

Jeton Hesabı Oluşturma: Jeton resmi sitesine giriş yaparak hesap oluştur butonuna tıklayabilirsiniz. Hesap oluşturmak için kişisel bilgilerinizi ve hesap bilgilerini eksiksiz şekilde doldurmanız gerekiyor. Tüm bilgileri doldurduktan sonra güvenlik sorularına yanıt vererek forma onay verebilirsiniz. Cep telefonunuza SMS yoluyla gönderilen güvenlik kodunu sitede açılan ekrana yazarak E-cüzdan oluşturabilirsiniz. Dilerseniz jeton mobil uygulaması ile işlemlerinizi daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz.

Jeton Para Çekme Limitleri: Jeton yöntemini kullanarak para çekmeniz için hesabınızdaki bakiyenin çekilebilir olması gerekiyor. Tek seferde çekim yapabileceğiniz limitleri sitenin müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz. Jeton yöntemi ile en az 50 TL en çok 10.000 TL çekim yapabilirsiniz.

Jeton Para Çekme Formu: Bahsegel para çekme butonuna tıklayarak jetonu seçmeniz halinde yatırım formu açılacaktır. Bu form üzerinde öncelikle çekim yapmak istediğiniz tutarı girmeniz istenir. Çekim tutarını girdikten sonra jeton cüzdan bilgilerinizi doldurmalısınız. Cüzdan numarasını hesabınızdan kopyalayarak sitede açılan ekrana yapıştırabilirsiniz. Yatırım formunda istenen bilgilerin tümünü girmeniz ardından onay verebilirsiniz. Jeton hesabınıza giriş yaparak para çekme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Bahsegel Para Çekme Kuralları

Bahsegel para çekme işlemini gerçekleştirmeniz için sitenin belirlemiş olduğu kurallar doğrultusunda işlem yapmanız gerekiyor. Bahsegel, ana sayfasında tüm kurallarını ve şartlarını kullanıcıları ile paylaşmaktadır. Para çekme sırasında sorun yaşamamak için dikkat etmeniz kuralları müşteri hizmetlerinden de öğrenebilirsiniz.

 • Bahsegel hesabınızdan çekim yapabileceğiniz tutar oyunlardan elde ettiğiniz kazançlardır. Siteye yatırım yaptıktan sonra paranızı çevirmeden çekim talebinde bulunamazsınız. Bonus kazançları varsa çevrimlerini tamamladıktan sonra para çekme talebinde bulunabilirsiniz.
 • Tüm ödeme yöntemleri ile yapacağınız işlemlerin tamamlanma süresi 48 saattir. 48 saat içerisinde paranız hesabınıza aktarılır. Hafta sonu ve resmi tatillerde bank transfer yöntemi ile yapılan çekimlerde gecikme yaşanabilir.
 • Para çekim taleplerinin alındığı saatler 09:00 ve 18:00 arasıdır. Bu saatler dışında vereceğiniz çekim talepleri ertesi gün işleme alınır.
 • Bahsegel hesabından para çekmek için doğrulanmış bir hesap kullanıyor olmanız gerekir. Hesap doğrulama için E-posta adresine gönderilen aktivasyon koduna onay vermeniz gerekiyor.
 • Para çekme için hesabı sadece kendi adınıza kullandığınızı ve tüzel kişi olmadığınızı kanıtlamanız gerekir. Bunun için bahsegel para çekme sırasından belge talep eder.

Bahsegel Para Çekme Belge Talebi

Bahsegel para çekme sırasından belge talep edilmesinin sebebi hesabı kendi adınıza kullandığınızı kanıtlamanız içindir. Para çekme sırasında sitenin istediği belgeler; arkalı önlü kimlik fotoğrafı ve ikametgahtır. Bu belgelerin talep edilmesi halinde sitenin E-posta adresine mail yoluyla gönderebilirsiniz. Ecopayz, kredi kartı, banka kartı para çekme taleplerinde belge talep edilmez.